☰ MENU

SNAKE ONLINE

Andries IvoHet 3de BedrijfVermarcFrank GroffiRonald Jennen StukadoorVannuetenTorfsNauwelaerts

SNAKE CYCLING TEAM

Ledenlijst

Nr
Naam
Adres
Postcode
Gemeente

1
Betty Embrechts
S 12
2500
Koningshooikt
2
Saskia Vercammen
W 17
2560
Nijlen
3
Sophie Nuyens
O21
2580
Putte
4
Denis Verschaeren
S19
2580
Putte
5
Diane Helsen
I 17
2260
Westerlo
6
Niels Bruynseels
I 17
2260
Westerlo
7
Diane Van Ouytsel
L 49
2235
Houtvenne
8
Staf Hendrickx
P 41
2580
Putte
9
Els Hendrickx
P 41
2580
Putte
10
Mia Schellemans
P 41
2580
Putte
11
J Schellemans
S12
2500
Koningshooikt
12
Maria De Raedt
H 28
2221
Booischot
13
Leo Croons
G 9
2223
Schriek
14
Marcel Embrechts
S 59
2500
Koningshooikt
15
Lilian De Wachter
S 59
2500
Koningshooikt
16
Paul Van Roosbroeck
I 151
22222
Itegem
17
Sweeck-Kempeneers
D9
2500
Koningshooikt
18
Sweeck-Kempeneers
D9
2500
Koningshooikt
19
Maarten Van der Sanden
B121
2235
Hulshout
20
M Vanrusselt
B32
3191
Hever
21
Sweeck-Kempeneers
D9
2500
Koningshooikt
22
Jansens Yvonne
N25
2590
Berlaar
23
Raymond VDBroek
B 29
2500
Koningshooikt
24
R. Van Den Broek
B 29
2500
Koningshooikt
25
Raymond Van Den Broek
B29
2500
Koningshooikt
26
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
27
Braem-Gysemans
H 104
3140
Keerbergen
28
Rachel Teunkens
L75
2450
Meerhout
29
Els Bellekens
I 151
2222
Itegem
30
Paul Van Roosbroeck
I 151
2222
Itegem
31
Frans Verbinnen
S 14
2820
Rijmenam
32
SchoonheidsInst Wendy
P2
2221
Booischot
33
Frans De Wachter
W 2
2220
Heist-op-den-Berg
34
Enny Van Herck
W 2
2220
Heist-op-den-Berg
35
Agnes Van Loock
I 205
2222
Itegem
36
Heidi Stroeckx
G 61
3120
Tremelo
37
Mark Ronse
G 61
3120
Tremelo
38
Van Roosbroeck-Bellekens
I151
2222
Itegem
39
Herman Van de Perre
K 14
2500
Koningshooikt
40
Jeanine Wagemans
L 1
2270
Herenthout
41
Erwin Verbruggen
A 29
3130
Betekom
42
Karine Serneels
A 29
3130
Betekom
43
Nico Braem
H 104
3140
Keerbergen
44
Van Roosbroeck-Bellekens
I151
2222
Itegem
45
Danny Van der Sanden
H 212
2235
Hulshout
46
Marcel Heremans
G
2220
Heist op den Berg
47
Danny Lemmens
B 64
2221
Booischot
48
Daisy Renders
N 25
2590
Berlaar
49
Schoonheidsinstituut Wendy
P2
2221
Booischot
50
Fam Dieltjens
B15
2260
Westerlo
51
Gerda van Noten
H 212
2235
Hulshout
52
Danny Lemmens
B 64
2221
Booischot
53
Mark Christiaens
Z 37
2820
Bonheiden
54
Sweeck-Kempeneers
D9
2500
Koningshooikt
55
Braem-Gysemans
H 104
3140
Keerbergen
56
Sandra Verbinnen
L 1
2580
Putte
57
An Op de Beeck
Z 37
2820
Bonheiden
58
Amélie Van der Sanden
P 9
3128
Baal
59
Emile Van der Sanden
P 9
3128
Baal
60
Naomi Van Elst
P9
3128
Baal
61
Mathias Van der Sanden
P9
3128
Baal
62
Yelena Van Elst
B 81
2223
Schriek
63
Wout Van Elst
B 81
2223
Schriek
64
Jonathan Van Elst
B81
2223
Schriek
65
Yannick Van Elst
O 21
2870
Beerzel
66
Ronny Bruyninckx
H7
2235
Westmeerbeek
67
Raf Dieltjens
K2
2260
Westerlo
68
Guy Ronken
PAL18
2221
Booischot
69
Yoeri Beyens
W17
2560
Nijlen
70
Nico Indekeu
M14
2250
Olen
71
Wendy Instituut
P2
2221
Booischot
72
Lenn Van Bylen
B10
2440
Geel
73
Jens Van Bylen
B10
2440
Geel
74
Sweeck-Kempeneers
D9
2500
Koningshooikt
75
Britt Verreth
L1
2580
Putte
76
Gert Dieltjens
E76
2440
Geel
77
Maria lievens
B15
2260
Westerlo
78
Kurt Van Nuffel
G18
2590
Berlaar
79
Rudy Bruynseels
I 17
2260
Westerlo
80
Fam Bruyninckx
B2
3210
Linden
81
Seydinah Lambrecht
K2
2260
Westerlo
82
Braem-Gysemans
H 104
3140
Keerbergen
83
Andre Dieltjens
B15
2260
Westerlo
84
Danny Lemmens
B 64
2221
Booischot
85
Superfan
S12
2500
Lier
86
Danny Lemmens
B 64
2221
Booischot
87
Jonas Vermeylen
L1
2580
Putte
88
Nick Sels
PH35
2590
Berlaar
89
Denis Goris
I 205
2222
Itegem
90
Gino Heremans
G47
2220
Heist o/d Berg
91
Leon Verswijfelt
L13
2260
Westerlo
92
Dirk Christiaens
L 1
2580
Putte
93
Francois Stroobants
B7
2500
Koningshooikt
94
Jo Sels
G46
2540
Hove
95
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
96
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
97
K. Gilis
M14
2250
Olen
98
Tygo Indekeu
M14
2250
Olen
99
Yliano Indekeu
M14
2250
Olen
100
Jos Gilis
M8
2250
Olen
101
Christel Suetens
L237
2500
Koningshooikt
102
Lisa Jennen
L237
2500
Koningshooikt
103
Silke Smits
M277
2500
Lier
104
Smits-Van Dijck
W10
2243
Pulle
105
Wendy Torfs
M277
2500
Lier
106
Rudy Jennen
L12
2500
Koningshooikt
107
Arno Jennen
L237
2500
Koningshooikt
108
Angela Symons
W28
2560
Nijlen
109
Seppe Willemse
D1
2580
Putte
110
Maria De Vos
L237
2500
Koningshooikt
111
Lea Dierckx
M26
2590
Berlaar
112
Stefanie Van Nuffel
G18
2590
Berlaar
113
Johan Van Nuffel
M26
2590
Berlaar
114
Van de Putte
W44
2590
Berlaar
115
Sylvia Heylen
S12
2590
Berlaar
116
Any Dierckx
S44
2590
Berlaar
117
Van Parijs
P23
2235
Hulshout
118
Ignace Vervloesem
H38
3130
Begijnendijk
119
Thibo Christiaens
H
2222
Itegem
120
Tom Decoster
S90
2221
Booischot
121
Frederique Robert
P26
2400
Mol
122
Jenthe Van Herck
P26
2400
Mol
123
Fin Belmans
T110
2260
Westerlo
124
Kim Hagenaars
E76
2440
Geel
125
Dieltjens-Hagenaars
E76
2440
Geel
126
Annie Aerts
N2
2440
Geel
127
Sofie Verswijfel
Z2
2250
Olen
128
Annick Belmans
M35
2260
Westerlo
129
Joeri Boeckx
B39
2260
Westerlo
130
Lesley Valckiers
B39
2260
Westerlo
131
Lenca Boeckx
B39
2260
Westerlo
132
Gert Dieltjens
E76
2240
Geel
133
Maria Lievens
B15
2260
Westerlo
134
Sven Boeckx
Z2
2250
Olen
135
Marc Leysen
A43
2440
Geel
136
Karolien Leysen
B10
2440
Geel
137
Ludo Van Bylen
D20
2260
Westerlo
138
Yentl Van Bylen
D20
2260
Westerlo
139
I Vervloesem
H38
3130
Begijnendijk
140
Dries Aerts
O61
2430
Laakdal
141
Superfan
S12
2500
Lier
142
Superfan
S12
2500
Lier
143
Lievens-Danneels
H6
2250
Olen
144
Jef Leysen
T47
2440
Geel
145
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
146
Joeri V
M35
2200
Noorderwijk
147
V Joeri
M35
2200
Noorderwijk
148
Mieke Dijckmans
S208
2500
Lier
149
Ronny Moens
S208
2500
Lier
150
Mathias Beyens
K60
2540
Meerhout
151
Superfan
S12
2500
Lier
152
Fam Van doosselaere
K55
2520
Emblem
153
Fam Van doosselaere
K55
2520
Emblem
154
Fam Van doosselaere
K55
2520
Emblem
155
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
156
Fam Van doosselaere
K55
2520
Emblem
157
Doowan Van doosselaere
K55
2520
Emblem
158
Danny Van Heogten
S149/4
2590
Berlaar
159
Time Release
Z4
2500
Lier
160
Atrofit
S5
2222
Itegem
161
Patricia De Belser
R6
3140
Keerbergen
162
Ronny De Belser
P70
3140
Keerbergen
163
Ann Vertommen
B320
2861
OLV Waver
164
Veerle Lambrechts
S346B
2590
Berlaar
165
Fam De Pauw-Lacaille
E9/6
2500
Koningshooikt
166
Wout Van Elst
B81
2223
Schriek
167
Yelena Van Elst
B81
2223
Schriek
168
Fam De Pauw-Lacaille
E9/6
2500
Koningshooikt
169
Jonathan Van Elst
B81
2223
Schriek
170
An Croons
B81
2223
Schriek
171
Superfan
S12
2500
Lier
172
Danny Lemmens
B64
2221
Booischot
173
Hendrickx-Schellemans
P41A
2580
Putte
174
Fam Goris
I205
2222
Itegem
175
Fam Goris
I205
2222
Itegem
176
Fam Goris
I205
2222
Itegem
177
Fam Goris
I205
2222
Itegem
178
Fam Goris
I205
2222
Itegem
179
Superfan
S12
2500
Lier
180
Superfan
S12
2500
Lier
181
Suzy Helsen
K87
2200
Morkhoven
182
Maria Cools
C38
2221
Booischot
183
Patrick Helsen
K71
2200
Morkhoven
184
Bruynseels-Van Hoof
M46
2200
Herentals
185
Hoefkens-Mariën
V25
2270
Herenthout
186
Annie Smolders
I43
2260
Westerlo
187
Alfons Helsen
A6
2222
Wiekevorst
188
Danny Lemmens
B64
2221
Booischot
189
Truyen-Smedts
I14
2260
Westerlo
190
Ludwine Stroeckx
P1
2200
Morkhoven
191
Lieve Verlinden
K28
2220
Heist o/d Berg
192
Jana Jennen
L237
2500
Koningshooikt
193
Superfan
S12
2500
Lier
194
Superfan
S12
2500
Lier
195
Ronald Jennen
K28
2220
Heist o/d Berg
196
Matteo Sels
P35
2590
Berlaar
197
Tatiana Sels
P35
2590
Berlaar
198
Hugo Van Aelst
A13
2540
Hove
199
Marina Storms
S15
2200
Herentals
200
Marleen Van Aelst
G46
2540
Hove